Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 2817 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2017 01:15

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
19000 cm³ 19 800 KM

Golf 5 1.9 TDI / rks 8 muj 2004

Golf 5 1.9 Tdi

045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit