Vetura në shitje Fiat Grande Punto

Kjo veture ka pasur 1323 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/01/2017 22:23

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Tjetër 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 140 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Grade Punto

Fiat Grande Punto 1.3MultiJet Disel viti prodhimit ne muajin e 10 te 2008 i ardhur nga gjermania pra 1 viti dhe i regjistruar ne RKS . Tel 045814348

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit