Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 2142 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/01/2017 17:12

8,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1968 cm³ 228 500 KM

Audi A6

Viber +4368184385148
Whats App +4368184385148

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit