Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 5209 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2017 14:44

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 224 000 KM

Golf 5 1.9 TDI 2005 full ekstra

Golf 5 1.9 tdi
I regjistruar 10 muj
Klima tronik
Pulla vollon
TempomAt
Esp
Fellne
Full ekstra
045 237 880 viber
049 555 788

Auto sallon LORIKU

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit