Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 6564 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/01/2017 19:48

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Deçan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi 3.0

Ne gjendje shum te mir me te gjitha ne rregull per me shum ne tel

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit