Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 1264 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/02/2017 00:22

1,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vetura ne shitje

Urgjent _+38649113825

Siguria dhe komoditeti


 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit