Vetura në shitje Mercedes-Benz A 170

Kjo veture ka pasur 780 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/02/2017 17:33

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Minivan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 225 000 KM

Shes veturen: Mercedes-Benz A-Class A170 CDI

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit