Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 901 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/05/2017 21:56

13,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
220 cm³ 218 000 KM

Mercedes c220-2009

Sjitet vetura full ne gjendje shum te mir posedon te gjitha panoram dhe dy pal goma te reja ver e dimer.
Tel. 044-606-058

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit