Vetura në shitje Fiat Panda

Kjo veture ka pasur 1151 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2017 15:26

4,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2010

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Panda 1.2 benzinë

Shitet Fiat Panda me keto përformanca: 1.2 Benzin,klimatronik,Xhamat elektronike,pasqyret elektronike,air beg,abs,timoni manual dhe automatik,cenzor parkingut dhe të shiut,radio me usb aux dhe cd,8 muaj regjistrim,viti i prodhimit 2010,vetura është shumë ekonomik si ne lokal ashtu edhe rruge të hapura.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit