Vetura në shitje Opel Vivaro

Kjo veture ka pasur 505 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/02/2017 21:30

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Furgon 2007

Karburanti Marshi
Naftë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
- 1100 000 KM

Shitet opel vivaro

Doganen e paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit