Vetura në shitje Mazda 626

Kjo veture ka pasur 748 vizita
Ndryshimi i fundit: 09/02/2017 12:35

800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 1994

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Gjelbër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 160 000 KM

mazda 626

shes veturen mazda 626 e ardhur nga zvicra ne gjendje te rregullt dhe shum e rujtne

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit