Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 595 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2017 22:59

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes

Siguria dhe komoditeti


  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Kompjuter


Shpërndaje:

Veturat e fundit