Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 794 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2017 23:00

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 230 000 KM

Audi A3 1.9 TDI 2006

Audi A3 1.9 TDI 2006 deri ne fund te dhjetorit rregjistrim.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Senzorë shiu

Shpërndaje:

Veturat e fundit