Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 3710 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/02/2017 07:26

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 130 600 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PH

 • Fushë Kosovë
 • 049360684

Shes veturen Audi A4 3.0 Quatro

Vetura eshte ne gjendje te rregullt teknike.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit