Vetura në shitje MINI Cooper

Kjo veture ka pasur 1450 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2017 16:37

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 950 000 KM

Mini

Mini cooper shum i rujtun ful extra

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit