Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 796 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/02/2017 21:20

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 184 000 KM

Golf 5 2.0 TDI 2006 sport line full ekstra

Golf 5 2.0 me dogan te paguar
Viti 2006
Klima tronik
Navigacion
Esp
Gjama rrym
Fellne me gona treja
Ulse ilkur
Shum gjendje tmir
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit