Vetura në shitje Mitsubishi L200

Kjo veture ka pasur 1903 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2017 19:12

3,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2477 cm³ 29 999 KM

mitsubish L200 pajero sport

Shitet per arsye mos perdorimi mitsubish L200 pajero sport kamje manuale 4×4 motor 2.5 ne gjendje te mir motorike si dhe xhenerike e gatshme per cdo prov

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit