Vetura në shitje Mercedes-Benz A 170

Kjo veture ka pasur 1021 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/03/2017 15:57

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
17000 cm³ 22 000 KM

Mercedes A CLAS rks 7muj / klim /

Mersedes A clas 170 cdi
Klim
Abs
Regjistrim 7 muj
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit