Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 882 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/02/2017 13:31

3,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 18 000 KM

22.2.2017

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Xhama me ngrohje

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit