Vetura në shitje BMW 318

Kjo veture ka pasur 904 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2017 23:04

1,900 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1996

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1885 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 318 TDS

Vetura është ne gjendje te mirë Pune motorri eshte I BMW-s 1.8 turbo diesel

Siguria dhe komoditeti


  •  Airbag

  •  Timon multifunksional


Shpërndaje:


Veturat e fundit