Vetura në shitje Mazda CX-7

Kjo veture ka pasur 648 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/02/2017 23:34

13,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2009

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2300 cm³ 44 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Elbasan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

mazda cx-7

MAZDA CX-7 MUAJ 6 VITI 2009 .e mbajtur ne garaze, e perdorur ne greci, pa asnje gervishtje.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit