Vetura në shitje Rover 25

Kjo veture ka pasur 819 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/02/2017 16:45

2,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Rover 1.4 benzin

Shitet vetura rover 25 1.4 benzin e regjistruar deri me 06.02.2018

Siguria dhe komoditeti


  •  Klimë(AC)


Shpërndaje:

Veturat e fundit