Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 3305 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/02/2017 22:41

8,690 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 227 000 KM

Mercedes C200 CDI

MERCDES C200 CDI Vetura eshte ne gjendje perfekte. 140 ps. Regjistrimi i pare ne ks. Fellne shume te bukur. Goma te reja te dimrit si dhe Goma te veres. Liber te servisit prej momentin qe ka dal ne rruge deri me sot. Shpenzimet i ka minimale 6 litra ne 100 km. Mund ta dergoni ku te doni per shiqim. Vet e kam sjell nga Gjermania. Hipoteke nuk eshte perkthim i menjehershem. Nr telefonit. 049236617 Burimi. Mercedes me te ruajtur nuk gjeni. Kerr per merakli. 2 qelsa. 227000 km

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit