Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 1791 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/03/2017 16:30

4,100 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Minivan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

Shitet vetura

Shes zafira nga zvicrra 1.9 cdti 6 shpejci
7 persona xhamat kolor fabrikisht
Tempomat prodhimi 20.12 2005
Qmimi me dogan 6100 e 1 vit regjistrim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit