Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1798 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/09/2017 12:57

1,400 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Minivan 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
600 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Smart For Two

Shitet Smart For Two i sapo ardhun nga zvicrra ne gjendje te mir

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit