Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 5016 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2017 16:37

7,590 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Tjeter 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 000 KM

BMW 320 d

Vetura eshte ne gjendje shum te mire, e ardhur prej gjermanise, e pa doganuar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit