Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 1413 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/03/2017 10:32

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Tjetër 2008

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 1270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Fushë Kosovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Lorina

 • Fushë Kosovë
 • 045305555

Fiat 500 Automatik

Shes fiat 500 automatik ne gjendje te mir i sapo ardhur nga zvicrra

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit