Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 526 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/03/2017 21:50

3,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Minivan 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1993 cm³ 263 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Korçë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet

Ne gjendje shumë te mire.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit