Vetura në shitje Smart ForFour

Kjo veture ka pasur 760 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2017 16:13

2,250 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1100 cm³ 114 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Smart For Four

Shitet Smart For Four 1.1 benzin i po sa ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir me 114000km

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit