Vetura në shitje Lancia Ypsilon

Kjo veture ka pasur 1328 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2017 11:46

3,400 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
14000 cm³ 81 000 KM

Shitet Lancia Ypsilon 81000km 🇨🇭🇨🇭

Shitet lancia ypsilon i sapo ardhun nga zvicrra me 81000km te garantuara Me dogan te paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit