Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1422 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/07/2017 17:12

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 243 123 KM

Shes Pasatin 1.9 Tdi

Shes Passtin 1.9 Tdi di te kuqe Viti i prodhimit 2003 Full ekstra Pulla vallon Tepomat Bordcopjutrik Karrikat lekur me antillop Karrika me nxemje Pashqyr me senzor Hollogenka Radio Navigaacion Dvd 6cd Shum ne gjendje te mir i lumi aj qe e merr Hipotek nuk esht perkthi behet menje her Kont: edhe ne viber044646434

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit