Vetura në shitje Fiat Idea

Kjo veture ka pasur 869 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2017 13:09

3,300 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Idea

Fiat Idea Viti 2006 me RKS
I regjistruar RKS deri me 20.02.2018


shpenzimet
5.6 l/100 km(kombinim)
6.5l/100 km(qytet)
5.5l/100 km(magjistrale)
posedon:
-klim AC funksionale dy sezonal
-boardcomputer
-drita per mjegull
-parking senzora
-5 shpejtesi
-fellne 15
-air bag
-abs
-esp
-hidraulik
-timon multifunksional
-radio CD
-4 dritare elektrike
-pasqyret elektrike
-mbyllje qendrore
-4 dyer
-2 qelsa
-etj etj.

Vetura gjendet ne Prishtine dhe eshte ne gjendje shum shum te mir te ndrrum ka rrypin dhomzor para dy jave dhe te gjitha serviset .Vlen te ceket nuk eshte hipotek.

INFO TEL.

044 240 239
049 240 239
Viber:+38649240239

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit