Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 1136 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/03/2017 11:26

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 183 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C5 Biturbo

Citroen C5,
Viti i prodhimit 2008
Te kaluara 183000 Me liber te servisit
Diesel,
Karrikat me nxemje ndersa e shoferit edhe me masazh
Biturbo,Xenon,Navigation,Goma te Reja
Rrypi dhomzor i ndruar me 80000 km garancion
Filteri i vajit i ndruar me 50000 km garancion

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit