Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 1193 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/06/2017 01:15

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 189 000 KM

Opel Astra 1.7 cdti

Opel astra 1.7 cdti
Viti 2004
E regjistruar 9 muj
Modeli cosmo
Full ekstra
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit