Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 915 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/04/2017 20:40

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
19000 cm³ 202 000 KM

Golf 4 1.9 tdi 2002

Golf 4 1.9 tdi i posa ardhur
Klim
Ulse ilkur
Gjama me rrym
Fellne me goma treja
Gjam tzi
045 237 880 viber
049 555 788

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit