Vetura në shitje Peugeot 206

Kjo veture ka pasur 2005 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/01/2018 15:43

2,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 255 000 KM

Shitet peugeot 206

Shitet peugeot 206 e sapo ardhur nga zvicrra. Ne gjendje te mir me dogan te paguar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit