Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 542 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2017 15:13

1,250 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2450 cm³ 172 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjilan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat Stilo Abarth 2.4 20V URGJENT

Fiat Stilo Abarth 2.4 Benzn 20V Full Options

Kontankto +386 49 209 709

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit