Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo shpallje ka pasur 790 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/04/2017 13:20
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

3,650 EUR
3,300 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi

LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 181 740 KM

FIAT PUNTO 1.9 JTD

Sistemi i frenave komplet i ri, rrypi dhembezor set i ri garancion 50000 km. Goma te veres dhe te dimrit komplet.

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  CD

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha