Vetura në shitje Smart ForFour

Kjo veture ka pasur 1187 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2017 18:01

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 135 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

SHES SMART 1.3 AUTOMATIK ME KLIM RKS

SMART 1.3 Benzin Automatik
Panoram
Klim funksionale
Airbag
Abs
Fellne
Muzik
I doganuar rks 10 muj
044106941 044 877 535

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit