Vetura në shitje MINI Cooper S

Kjo veture ka pasur 1163 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2017 18:35

7,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
- 149 000 KM

Shes veture

Shese mini coper s sport 1.6 benzine 204 ch ne gjendje shume te mir fellge17 vetura preferohet per djem te ri per me shume info kontakto ne vaiber vetura gjindet ne France

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Xenon

Shpërndaje:

Veturat e fundit