Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 3657 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/07/2018 00:02

7,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 199 000 KM

Vetura ne shitje Audi A4 2005

Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Gjendem ne Podujeve, nr i kontaktit +383 45 662 780.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit