Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 2007 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/09/2017 22:56

1,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2198 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Vektra 2.2 Benzin ne gjendje shum te mir Pa dogan

Opel Vektra 2.2 Benzin ne gjendje super te mir me 200.000 km te kaluara
2003
Klim
Fellne shum te mira me goma te mira
ABS
Auto Parking (Vet parkim )
manuel
per ma shum ne +38649292870 (VIBER)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit