Vetura në shitje Volkswagen Golf II

Kjo veture ka pasur 1339 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/04/2017 19:27

1,550 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 1989

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 3

Kubikazha Kilometrazhi
- 25 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kamenicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 2 , 1.9 Turbo dizel

Vetura i ka të gjitha serviset e kryera me 15.03.2017 ndersa motorrin e ka te vitit 1998 , 1.9 Turbo dizel. Karrikat e golf 3 sport .me nje fjale ska nevoj per sen me invest ne te .

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  CD

  •  Fellne

  •  Ngjyrë metalike


Shpërndaje:

Veturat e fundit