Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 14435 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/04/2017 07:34

5,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Kupe 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
200005 cm³ 200 000 KM

Golf 4

Golf 4 Performancat e vetures Golf 4 1.9 .74kW (di e kuqe) .navigacion.clima tronic.shiber.karrikat ilkur me nxemje karrikat e kan telekomanden qe ende pa u futur ne vetur mundesh qe ti aktivizosh qe kur futesh brenda ta kesh te ngrohet.fellne te bukura nr 17.posedon edhe gomat w dimrit.ndrruesinn e cd mbrapa.vetura ne gjendje te rregullt.veturen osht ne pronsi te pronarit qe 5 vite.

Siguria dhe komoditeti


  •  Panoramë

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Drita mjegulle

  •  CD

  •  EDS

  •  Fellne

  •  Ulëse me nxemje

  •  Interior lëkure

  •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit