Vetura në shitje Fiat Panda

Kjo veture ka pasur 634 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/04/2017 22:21

3,500 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Verdhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 91 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Tiranë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Fiat Panda, viti 2005, automat, 1.2 benzine, 91000 km, 3500 euro

Shitet Fiat Panda, viti 2005, kambio automatike, 1.2 benzinë, 5 porta, ngjyrë e verdhë-shumë e bukur, kompjuter bordi, kondicioner, kasetofon origjinal radio/cd, 4 airbag, 91000 km origjinale me libër shërbimesh, sensorë parkimi prapa, disqe çerkin lega origjinale 14", goma të reja, ganxhë tërheqje me fish​ë, dy çelësa me pult, në gjendje shumë të mirë motorrike-xhenerike, shumë ekonomike, me doganë, e sapoardhur. Cmimi 3500 i padiskutueshëm. Cel. 0673894604

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit