Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 1093 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/08/2017 21:30

1,400 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
1910 cm³ 230 000 KM

Fiat Stilo 2003 pa dogane

Fiat Stilo 1.9 JTD
85KW 115PS
Full ekstra
ABS
ESP
Klimatronik
Tempomat
ne gjendje shum te mir
Vetura eshte pa dogane
per ma shum
+38649292870


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit