Vetura në shitje Rover 75

Kjo veture ka pasur 10847 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/12/2014 08:14

5,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 122 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen: Rover 75

Vetura eshte ne gjendje shume te mire, si dhe shume e ruajtur.

Bejm ndrrim me veture me te vogel.

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio


Shpërndaje:

Veturat e fundit