Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 696 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/04/2017 13:35

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Minivan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 200 000 KM

VW Touran 1.9 TDI , 2005 , 7-Ulse (Nga Gjermania)

Shitet VW Touran , 1.9 TDI i sapo-ardhur nga Gjermania. Vetura nuk eshte e doganuar dhe nuk eshte vozitur ne territorin e Kosoves. Eshte ne gjendje te rregullt.
_____________________
Marka: Volkswagen
Tipi: Touran

Motorri:
-1.9 TDI ,
-Disel ,
-Manual ,
-6 Shpejtese,
-1896 cm³

Specifikiat:
Ulse : 7
Qelsa : 2
Dyer: 4
Electric. Power windows
Cruise control
Air conditioning
Electric side mirrors
Entertainment / Media
Radio
Bordcomputer
CD
Central locking Side
Airbag
ABS
Traction control
Isofix
Driver
Airbag
Immobilizer Passenger airbag
ESP
_____________________
Per me shum info. :
-044/143/429
+37744143429

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit