Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 634 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/04/2017 21:18

2,850 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 181 000 KM

Shitet

Shitet ne gjendje te mire

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

Shpërndaje:

Veturat e fundit