Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1438 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/04/2017 19:16

2,450 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 2

Kubikazha Kilometrazhi
600 cm³ 157 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes veturen smart fortwo 2002

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore


Shpërndaje:

Veturat e fundit